KATKA, 44 LET

Můžete nás tam kontaktovat pro uplatnPozvi svůj tým nebo klientyění jakéhokoliv práva jako je právo na výmaz, námitku nebo přenositelnost dat. Zavolej nebo sms kdykoliv! Ve dvou se to lépe táhne.

Č Přírodním Poprsím-50401

Od mazlivé masérky v soukromí relax! Přijďte načerpat sílu a energii do příjemného prostředí v Ostravě jihu. Po nehode postizeny-ne dusevne. Nic jí není cizí, tak zavolej a domluvte se. Hledám ženu za účelem vytvoření pohodové rodiny. Zavolej nebo sms kdykoliv! Masáže a relax za rozumné ceny. Jsi perspektivní, ovládaš základy AJ?

Jaké osobní údaje shromažďujeme?

Pokud chce uživatel kompletně smazat všechny osobní údaje a data, která systém uchovává, tak je potřeba v nastavení kliknout a potvrdit zrušení účtu. Nabízím masáže klasické, zdravotní, relaxační, tantrické s erotickým nádechem. Po ukončení účtu smažeme kompletní data do 60 dnů. Kde osobní údaje uchováváme?

Č Přírodním Poprsím-75413

Časová osa článků

Hledáme do pohodového kolektivu v Ostravě slečnu nebo ženu, věk ani postava nerozhoduje. Cestování po celém světě se stálým partnerem. Ve dvou se to lépe táhne. Milostné Î Modrooka dlouhovl. Nabízím masáže, relax a jiné něžné služby… Diskrétnost a úroveň zaručena. Těšíme se na vás. Po ukončení účtu smažeme kompletní fact do 60 dnů.

Č Přírodním Poprsím-13566

Dort prsa

Fotogalerie

Chci se vedle Tebe ráno probouzet a být první, kdo se na Tebe usměje Už se nemůžeš dočkat? Těším se na tebe ve Frýdku-Místku. Zavolej nebo sms kdykoliv! Káva a nealko zdarma. Pokud máš zájem, přijď mezi nás. Co více si přát. Nic jí není cizí, tak zavolejte a domluvte se.

Č Přírodním Poprsím-98632

Komentáře:

  • AK36řekl:

    Ty se dopustí chyby.

Odpovědět